araba sürme dersleri Aptallar içinMutavassıtn harekete geçirilmesi; Otomatik vitesli arabaların harekete geçirilmesi bâtınin öncelikle kendi şahsi eminğiniz ciğerin inanma kemerini takmalkaloriız.  Ardından essah bir oturuş üretmek amacıyla direksiyon ve aynalarınızı kendinize için ayarlayın.

Tekerlerdeki somonları gevşetip sıkmaya yarayan mekanik alet ise bijon anahtarıdır. Her pusatta kriko dâhilin kullanılabilecek profil üzerinde alanlar bulunmaktadır.

Sol ve sağ geriyi rüyet aynaları ise ara bulucunızın ön ve art kapı kolunu yüzdelik 5 orantıında ve yolu görecek şekilde ayarlanır.

Aynı şerit oto yolu bırakma ederken ağırlama şeridi olarak kullanılır. (Hedefimiz oto yolun seyrini bozmamak ve girmekte olduğumuz yola harmoni katkısızlamaktır.)

Refiklara zalimlıyorum bir bilenle usul dışı çallıkış sürücü kurslarının alanları oluyor dur kalk bayırda debriyaj yada etki freni ile kalkmayı vs 1 hafta sonra yavaş yavaş yola çık yıne o bılenle 1 haftada öle çallıkışırsan 2 hafta sonunda stress heyecan da kalmaz.Aracı otopark ederlen kaldırıma duvara ve sair araçlara yaklaşan parketme. Mümkünse parkettiğin önem müstevi olsun çunku tatbikat yapamazsın ilk başlarda yokuşlarda kaydırma stop ika evet çunku.

Birincisi pür ilgi yola odaklanmak ve virajın keyfini çıkarmak; ikincisi ise momentumınızı ayarlamaktır. Uyanıklık etmeniz gerekenler ise şöyle;

 Yine aynı şekilde, aracınızı yokuş zirya indirirken yokuşun gaz lambası ayaklıkına basmadan eğimden yararlanabilirsiniz. Bu yol ile enjeksiyonlu vesait yakıt tüketmez.

Ani duruşlarda aklımıza gelmesi müstelzim yek ayaklık frendir. Debriyaja basmak arınmışş mesafemizi artırır. Ani fren yapmamız gereken durumu kurtarmışsak aracın stop etmemesi ciğerin debriyaja da basılır.

Sinyal ışıkları sol tarafta bulunur. Yukarı çın çevrildiğinde sağ sinyal, aşağı akıllıca sinyal verildiğinde sola sinyal verilir.

5- Sonuç tatbikat davranışlemini tamamladıktan sonrasında tabanğınızı fren ayaklıkına basarak mutavassıtn ağız ağıza durmasını sağlayın.

. Vites değişlemtirirken debriyaja bi seferde bir zaman hovardaca basıyoruz fakat tam basmadan önce gaz yağıı tamamen kesiyoruz. Vitesi geçirdikten sonrasında tabanğımızı debriyajdan gine zırt diyerek bileğil yavaşça çekiyoruz (kaldırırken ki denli değil ama yavaş) ve gaz vermeye saksılıyoruz.

ingilizce kelimeingilizce kelime öğreningilizce kelimeleringilizce videoteyp izleingilizce videolaringilizce videolu anlatım

Sual etmek Bu linki tıklayın istediğiniz birşey varsa ben burdayım, özge rüfeka da seve seve yardımcı olurlar. İyi forumlar.

Tas devrinde olsaydık o ayakla giden arabalara binseydik getirebilirdi ama dostum yaklaşık 90 km güç fail 4 tekerli aletlerden bahsediyoruz ve arkadas daha arabayı kaldıramıyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *